среда, 28 марта 2012 г.

Екологічне виховання



Волонтерський рух





Цивільна оборона




Військово - патріотичне виховання



Завдання з виховної роботи


2. Завдання виховної роботи на 2семестр 2011-2012 навч. Рік
Перед  учнями:
1)навчатися лише на достатньому, середньому і високому рівнях.
2) строго дотримуватися правил поведінки для учнів як на уроках,так і в позаурочний час
3)слідкувати за своїм зовнішнім виглядом
4)без нагадування вчителем виконувати свої доручення
5)формувати життєві вчинки
Перед класним керівником
1)    Працювати над покращенням навчальних результатів
2)    Виховувати в учнів любов до свого народу, його мови, звичаїв, традицій.
3)    Виховувати повагу до вчителів, батьків
4)    Пропагувати здоровий спосіб життя, проводити профілактичні бесіди
5)    Виховувати шанобливе ставлення до символів країни

Урок алгебри в 10-А класі



вторник, 27 марта 2012 г.

Урок алгебри в 10-а класі


Тема уроку:
«Розв’язування ірраціональних рівнянь»
Мета уроку:
·        узагальнення знань, умінь, навичок учнів по темі « Ірраціональні рівняння». Підготовка учнів до ЗНО;
·        розвивати творче мислення, математичне мовлення;
·        виховувати вміння працювати разом, почуття відповідальності, культуру спілкування.
Завдання уроку:
Узагальнити та систематизувати знання, уміння і навички учнів по темі «Ірраціональні рівняння». Розвити навички самоконтролю, логічного мислення, математичну мову.
Обладнання:
проектор, тест, індивідуальні картки.
Література:
1.     Г.П. Бевз. Алгебра і початки аналізу: підручник для 10-11 кл, К: Освіта, 2006г.
2.     Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Рабинович Ю.М., Якір М.С.Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання з алгебри і початків аналізу для 10 класу. Харків, Гімназія, 2001. – 144с.: іл.
3.     Устные упражнения по алгебре и началам анализа: Кн. для учителя  Р.Д. Лукин, Т.К.Лукина, М.С.Якунина. - М.: Просвещение, 1989.-96с.:ил.
4.     Логунова Л.В. Прямая пропорциональность, «Сеть творческих учителей», 2008 г
Хід уроку:
1.     Організаційний момент. Постановка мети уроку, повідомлення теми уроку і задач уроку.
Сьогодні ми повторимо тему «Ірраціональні рівняння»,  згадаємо основні методи розв’язування  ірраціональних рівнянь. Наш урок – це урок повторення знань, а мета кожного такого уроку – підготовка до ЗНО.
2.     Актуалізація опорних знань
Фронтальне опитування:
1. Які рівняння називаються ірраціональними?
2. Серед даних рівнянь назвати ірраціональні рівняння:
3.     Усна робота з тестами.
Тест:
№1 Розв’язати рівняння
1) 9;     2)2;     3)16;     4)-2.
1)    піднесення до степеня;
2)    заміна змінної;
3)    на множники;
4)    застосування  властивостей функцій;
5)    графічний метод.
1.     Є тест, поставте номер метода, який використовується при розв’язуванні даних рівнянь. Яке рівняння, на х рівнянь:
2.     ваш погляд, є найбільш важким розкладання?
Варіант1
Варіант 2
1)   
2)   
3)   
4)   
5)   
1)   
2)   
3)   
4)   
5)   

Індивідуальні карточки для учнів відповідно до варіанту завдань:
Варіант1
П.І.Б. учня:

Методи розв’язування
1
2
3
4
5


































Варіант 2
П.І.Б. учня:

Методи розв’язування
1
2
3
4
5


































Відповіді:
Варіант 1                                                  Варіант2

1
2
3
4
5
1

+



2


+


3
+




4




+
5



+


1
2
3
4
5
1
+




2

+



3



+

4




+
5


+